Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0