Series
Ratings
116
Alias GraceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5