Movies
Ratings
15
You Are My SunshineRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0