Titles you rated
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
InterceptorRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
365 Days: This DayRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0