Titles you rated
Miss KoreaRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 1.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.5