Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0- 원한 해결사무소Rated ★ 2.0
Care Worker GangRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
료마전Rated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 4.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 3.0- 熱海の捜査官Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 3.0
Moon LoversRated ★ 3.0- TransparentRated ★ 3.0
- ATARURated ★ 3.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0- Marumo's Story SpecialRated ★ 5.0
- Our Paradise Season 2Rated ★ 4.0
- Battlestar Galactica: Razor FlashbacksRated ★ 5.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0- 아츠히메Rated ★ 4.0