Series
Ratings
399
MonkRated ★ 3.5
SuperstoreRated ★ 4.0
Everybody Loves RaymondRated ★ 4.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
- Jake 2.0Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.5- 神の雫Rated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5