Movies
Ratings
1126
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Children ActRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 3.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 2.5- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0