Series
Ratings
154
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5