Movies
Ratings
29
300Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0