Movies
Ratings
18
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0