Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- K for KimbapRated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0