Movies
Ratings
474
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5