Series
Ratings
181
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5