Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0