Series
Ratings
158
Residential ComplexRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Life~Love on the LineRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
GOLDRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0- Code Blue SpecialRated ★ 4.0
Code Blue Season 3Rated ★ 4.5- THE LONG GOODBYERated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
- Me wo tojite giragiraRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 5.0