Series
Ratings
60
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
ArrowRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5