Movies
Ratings
764
Grave EncountersRated ★ 2.0
New NormalRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
HangmanRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5
The Whole TruthRated ★ 0.5
Creep 2Rated ★ 2.5
CreepRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0