Series
Ratings
124
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0