Titles you rated
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
Ao Haru RideRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
Unexpected - Love Story in Maison Ginseiso -Rated ★ 3.0- A Sleeping ForestRated ★ 3.5
#RemoloveRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Stay Tuned!Rated ★ 3.0
Trillion GameRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 3.5