Movies
Ratings
581
Robot DreamsRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
DivaRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0