Series
Ratings
44
MonstarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0