Series
Ratings
50
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
MemoryRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
The Thousandth ManRated ★ 1.5