Series
Ratings
27
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5