Series
Ratings
30- The LoverRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0