Titles you rated
Dept. QRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- The Movies That Made UsRated ★ 3.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0
VoirRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0