Movies
Ratings
325
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0