Movies
Ratings
346
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
Dumplin'Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
EmperorRated ★ 1.0
ZombielandRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.0
The TruthRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0