Series
Ratings
43
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5- FireflyRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 3.5
Black SailsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 1.5
DexterRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.5