Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
His & HersRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Working: What We Do All DayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
BeckhamRated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5