Series
Ratings
48
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0- Earth: The Power of the PlanetRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Big Blue LiveRated ★ 4.5
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5