Series
Ratings
668- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 2.5