Movies
Ratings
898
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0