Series
Ratings
184
STEINS;GATERated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0