Movies
Ratings
851
FuryRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5