Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0