Series
Ratings
39
AmachanRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 1.0
ShōgunRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5