Titles you rated
The BeautyRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Task Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
The SocietyRated ★ 2.5
The BondsmanRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Ganglands Season 1Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 2.5
Queen of VillainsRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5