Titles you rated
Royal FamilyRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 2.5
Cashmere MafiaRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
AliasRated ★ 2.0
AliasRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 1.5
AliasRated ★ 2.0
AliasRated ★ 2.0
AliasRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 2.0- Lipstick Jungle Season 2Rated ★ 3.0
- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
90210Rated ★ 1.5
90210Rated ★ 2.0
90210Rated ★ 2.5
Royal PainsRated ★ 1.5