Movies
Ratings
715
Dumb and DumberRated ★ 2.5
The Way of the DragonRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0