Titles you rated
Riverdale Season 7Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Dragon DentistRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0