Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Human From TodayRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
The MatchmakersRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
His Man Season 2Rated ★ 3.5
His Man Season 1Rated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0