Series
Ratings
104
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
When My Love BloomsRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5