Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
GORated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 0.5
American History XRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 0.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
From BeyondRated ★ 4.0