Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5