Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0