Series
Ratings
79
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0