Movies
Ratings
35
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0