Movies
Ratings
22
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0