Series
Ratings
300
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0